Koho pokoušeme

Nežijeme v pohádce a bohužel jsou v okolí kolem nás i lidé pochybné kvality  , na  které je podle nás dobré upozornit.

 

 

IX. Bestiální vražda psů na cvičáku

CHOMUTOV / 24.4.2013 Vážení přátelé kynologie, dovolujeme si zveřejnit informaci o bestiální vraždě dvou psů ubytovaných v kotcích na Kynologickém cvičišti Březenecká v Chomutově. Někdo v noci z 23.4. na 24.4. založil požár sedmi kotců se psy, kde bohužel obě ubytované fenky uhořely.

 

VIII.  Tak tady jsem slyšel od kluků opravdu sprostá slova , tady nějaké kousnutíčko nepomůže , snad by se  hajzl  mohl podívat šachtou za ní !!!

Hrůza v Brně: Opilec vyhodil fenku kolie z 11. patra! Umírala pod balkonem!

Syn, který žije s matkou v paneláku ve čtvrti Královo Pole, si koupil láhev a chlast mu zatemnil rozum. „Fenku shodil z jedenáctého patra do schodišťové šachty .

 

VII.   ....stair to heaven ...

 Tragédie ze dne 20.2. 2012, která se odehrála na příjezdové silnici k dálnici D1 u Měřína na Žďársku, kde byl usmrcen zcela neoprávněně zdravý pes plemene německý ovčák, jenž pouze spolu s druhým psem střežil tělo přejetého třetího psa, veterinárním lékařem MVDr. Zdeňkem Wasserbauerem na příkaz starosty obce Měřína Jiřího Servíta.

VII.   Kousat ??  Tak to nechám na klucích.

Animal Rescue - Odchytová služba a útulek Jak už jste si někteří správně všimli na internetu se objevil inzerát o prodeji štěněte, které jsme vydávali z útulku 28.3.2012. Převzal si ho hošík se slečnou, sepsali jsme smlouvu podle OP – jako ...majitel byl veden Josef Hospodářský bytem Stráž nad Nežárkou. Slečnu jménem neznáme – když u nás byla neměla ještě tak barevnou hlavu. Vystupovali vcelku důvěryhodně, pro pejska ještě kupovali nový obojek a vodítko, přidal jsem jim na cestu 2 kg krmiva, aby drobek baštil to samé co u nás a bylo mi slíbeno, že brzy budou informovat o tom, jak štěně roste. Po zjištění, že se pes prodává za 1000,- Kč jsme si rychle domluvili schůzku a jeli si jako noví zájemci „koupit“ svoje štěně to Trhových Svinů. Schůzku jsme měli na náměstí, kam také oba přijeli žlutým Nisanem 1C0 6041, slečna se vyloženě těšila, hošík byl trochu nervózní. Chvilku jsme hráli habaďůru, ale dlouho jsme to nevydrželi, štěně jsme jim sebrali a odvezli si ho. Pokud máte někdo s těmito lidmi podobnou zkušenost, nebo znáte slečnu dejte nám vědět. Každopádně kolegové z útulků a depozit pozor na ně. Telefon na slečnu je 728633839Zobrazit více
 
 

 

VII. Tak tohle kluků raději ukazovat nebudu !

Zasraná nadřazenost člověka nad čímkoli živým....

 

VI. Žák slovenské základní školy bestiálně utýral psa

Žák základní školy zasekl tělo psa mezi kůly a ubil ho k smrti. Čtrnáctiletý Erik z obce Závadka nad Hronem na středním Slovensku se k činu přiznal. Za týrání zvířete mu hrozí jeden a půl roku vězení.

 

"Jenom neví jaké národnosti je náš adeptík", říká Ben . " To bude asi hnědoslovák ", říká Coudy.

 

 

V. Tak tady je kandidátů jako maku.  "Začneme pilovat slovenštinu. ", říkají Ben a Coudy.

Slyším psí pláč ze Slovenska

 

 

IV. Tak kandidát jak víno - pracovní název Kok.t Juseppe Greguss.

"Tak toho nezachrání ani Hubert ", říká Ben . " Prokousnu mu klobouk i s pérem" !, říká Coudy. No hoši co nato říct ! Do toho !

 

Hajzl z Březové . Bohužel bez komentáře !! 

 

III .Březová - Sedmadvacetiletý muž umlátil kovovou tyčí dva psy, kterých se chtěl jejich majitel zbavit, když mu zardousili drůbež.

K incidentu došlo v sobotu ráno na jednom dvorku v Březové, kde dva kříženci zaútočili na slepice a krůty.

Chovateli drůbeže tentýž večer došla trpělivost a rozhodl se celou situaci vyřešit jednou pro vždy. Jelikož ale neměl na zabití svých psů odvahu, nabídl se mu s pomocí sedmadvacetiletý muž, který byl u něj zrovna na návštěvě.

"Vzal kovovou tyč a šel na psy. Oba křížence jezevčíka a afgánského chrta bil tyčí přes čumák a přes hlavu. Skončil, až oba psi nejevili známky života," popsal mluvčí uherskohradišťské policie Aleš Mergental.

Manželku s dcerou domácího, které se večer vrátily domů, čin natolik zděsil, že vše nahlásily policii.

 

II .  Armáda utracení psů hájí, zároveň ale řeší stížnost

 Ben a Coudy vše sledují - tak pánové ve zbrani bacha na prdel !!!

 

Kauza LN  11. srpna 2010  12:50

 

PRAHA - Armáda má jasno: to, že její veterináři utratili dva zdravé psy, které si vojáci přivezli z mise v afghánském Lógaru do Česka, je v pořádku. Přesto ale už začala řešit stížnost, kterou na ministerstvo obrany podali majitelé psů a Nadace na ochranu zvířat.

 

Fotogalerie

Psi, které přivezli čeští vojáci z AfghánistánuPsi, které přivezli čeští vojáci z AfghánistánuPes, kterého přivezli čeští vojáci z AfghánistánuPsi, které přivezli čeští vojáci z Afghánistánu
 
 
 

I. Možná první vlaštovka !!!

Tak jsme celou záležitost s klukama probrali a závěr není úplně jednoznačný.  " Snad i někomu pomohl", říká  Ben. "Nebo ho bolela hlava", říká Coudy. Tak co ??

" Já ho kousnu", říká Coudy . " Nemůžeš  , není očkovanej ", říká Ben. "Můžu páneček říkal ,že jo, nemá imunitu" ,Coudy ."No říkám, není očkovanej", Ben.

Tak jak??     Nakonec jsem se s Benem a Coudym dohodl , že bude     viset    !!!       Dva týdny na našich stránkách !!   

   "Stejně ho kousnu",  Couďáku nezlob !!!!

 

 MVDr. Václav Vančura

 „Jsem toho názoru, že město typu Kutná Hora by mělo mít zařízení, které umožní krátkodobé přežití zvířete a bude o něj postaráno tak, že maximálně bude nakrmeno a očkováno proti vzteklině. Tím by ale povinnost města měla končit,“ pronesl Vančura na květnovém zasedání místního zastupitelstva a doplnil: „Město by si mělo stanovit čas, po který tady bude zvíře umístěno a zaměstnanci útulku by se měli starat o to, aby psa co nejrychleji udali. Jestliže ale štěně nenajde prostřednictvím zaměstnanců útulku nového majitele, tak by mělo být utraceno,“ uvedl Vančura.